KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16123026
nr 1612 3026
Färgetsning
Kersti Rågfelt-Strandberg, "Lufta". Signerad, numrerad 47/50. Bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:52:10
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor